A continuación mencionamos algunas formas en las cuales identificamos el material de un patrocinador y algunos puntos que se relacionan con el product que deseamos llamar su atención: Todo el contenido de un material que se encuentre en WebMD y que es creado o proporcionado por un patrocinador se identifica bajo la etiqueta “De nuestro patrocinador”, “Patrocinado por”, “Promocionado por” o “Por (Nombre del patrocinador)”

A continuación mencionamos algunas formas en las cuales identificamos el material de un patrocinador y algunos puntos que se relacionan con el product que deseamos llamar su atención: Todo el contenido de un material que se encuentre en WebMD y que es creado o proporcionado por un patrocinador se identifica bajo la etiqueta “De nuestro patrocinador”, “Patrocinado por”, “Promocionado por” o “Por (Nombre del patrocinador)”

Komponent lub większość rozwinięcia można pobrać skalpelem do oceny pod mikroskopem.

Wiele raków naskórka jest wyleczonych i wykrywanych, zanim się rozprzestrzenią. Czerniak, który rozprzestrzenił się na inne narządy, sugeruje największe wyzwanie terapeutyczne.

Standardowe środki na zlokalizowaną podstawną komórkę i komórkę, która jest płaskonabłonkowa i powodują niewiele skutków ubocznych. Małe guzy można wyciąć chirurgicznie, usunąć za pomocą skrobania naskórka i kauteryzacji elektrycznej, która jest obecnie zamrażana płynnym azotem lub zabijana niską dawką.

Pierwotne guzy najpierw usuwa się chirurgicznie w rzadkich przypadkach, gdy rak podstawnokomórkowy lub płaskonabłonkowy zaczął rozprzestrzeniać się poza miejscowe miejsce na skórze. Wtedy do klientów można było kierować radioterapię, immunoterapię w postaci, rzadko. Ale reakcje na to leczenie są krótkotrwałe i rzadkie. Rzadcy klienci z zaawansowanymi komórkami, które są płaskonabłonkowe, dobrze reagują na połączenie kwasu retinowego (jego pochodnej) i interferonu (rodzaj białka zwalczającego chorobę, produkowanego w laboratoriach do immunoterapii). Kwas retinowy może zapobiegać nawrotom raka u klientów, u których usunięto guzy, ale brakuje dowodów na to, aby pomóc któregokolwiek z tych środków. Wismodegib (Erivedge) może być stosowany w leczeniu rzadkich przypadków miejscowo zaawansowanego lub przerzutowego raka podstawnokomórkowego i obecnie wykazano, że zmniejsza te guzy. Sonidegib (Odomzo) może być stosowany do leczenia klientów z lokalnie zaawansowanymi komórkami, które są podstawowymi, którzy nie są kandydatami do operacji lub radioterapii. Może być również wykorzystany w przypadku nawrotu po napromieniowaniu lub operacji.

A jest bardzo powszechnym, nieszkodliwym zjawiskiem na twoim. Lekarze nazywają to „łagodnym”, co oznacza, że ​​nie powoduje. Może pojawić się w późniejszym okresie życia, po około 40 roku życia. Najprawdopodobniej ma miejsce na twarzy, głowie, górnej części ciała, ramionach lub plecach. Ale może się pojawić wszędzie.

Często lekarz może po prostu ocenić, co to jest rogowacenie łojotokowe. Tak może być, albo twój lekarz nie jest pewien, usunie narośl i przyjrzy się dokładniej, jeśli się martwisz.

Zwykle ma okrągły lub owalny kształt. Ma kolor od jasnobrązowego do czarnego. Na początku wydaje się miękki i gładki, jak aksamit miłości. Może być mniej więcej wielkości dziesięciocentówki.https://yourpillstore.com/pl/reprostal-na-przerost-prostaty-cena-w-aptece-gdzie-kupic/

Z biegiem czasu rogowacenie łojotokowe, łuszczące się i gęste, jak stopiony wosk ze świecy, który przykleja się do skóry. Może urosnąć do wielkości monety pół dolara.

To nie jest bolesne. Po dotknięciu może wydawać się tłusty, miękki lub szorstki.

Może swędzieć. Często może ocierać się o twoje ubranie i dostać się do prawdziwych środków do golenia i innych rzeczy, które robisz. Ważne jest, aby nigdy nie skrobać, nie wybierać ani nie pocierać tego obszaru.

Lekarze nie są pewni, co powoduje rogowacenie łojotokowe. Dlatego nie ma sposobu, aby naprawdę ich unikać.

Stan ma tendencję do występowania w rodzinach. Może pojawić się w trakcie lub miałeś.

Niektóre testy pokazują również, że słońce może odgrywać rolę. Ale trzeba przeprowadzić więcej badań, ponieważ wzrosty pojawiają się z lub bez ekspozycji na światło słoneczne.

Nie są zaraźliwe. Chociaż powszechne jest posiadanie nie tylko jednego, ale wielu, jeśli go masz, nie rozprzestrzeni się on na inne osoby lub inne części ciała. Zwykle nie odchodzą same.

Częściej niż nie, rogowacenie, które jest przyczyną problemów łojotokowych. Ale umów się na wizytę, jeśli zauważysz niektóre z następujących po:

 • Bardzo ci przeszkadza, staje się podrażniony lub zaogniony.
 • Zauważasz wiele narośli. Zwykle wyglądają na jedną lub dwie we właściwym czasie, zwiększając ilość.
 • Wydaje się, że zmienia się lub rozwija się szybko.
 • Krwawi i nie goi.

Jeśli zdarzy się coś takiego lub jeśli po prostu nie podoba ci się, jaki rodzaj rozwoju pojawia się lub wydaje się na twoim naskórku, możesz go wyeliminować.

jest to, które rośnie na częściach twojego ciała, które otrzymują całkowicie dużą ilość światła słonecznego. To normalne, że czujesz się zaniepokojony, gdy mówi ci to lekarz, ale pamiętaj, że jest to najmniej ryzykowny rodzaj, jaki masz. Dopóki jest wcześnie, możesz wyleczyć się, gdy złapiesz.

Jest mało prawdopodobne, aby rozprzestrzenił się z własnego naskórka do innych części ludzkiego ciała, ale może dostać się w pobliżu do tkanki kostnej lub innego mięśnia pod skórą. Kilka środków zapobiegnie temu i wyeliminuje.

Guzy zaczynają się jako małe guzki, które zwykle błyszczą na nosie lub innych częściach twarzy. Możesz je dostać na każdą prawą część ludzkiego ciała, w tym na tułów, stopy i ręce. Jeśli masz sprawiedliwą skórę, prawie na pewno to dostaniesz.

Rak podstawnokomórkowy zwykle rozwija się bardzo stopniowo i często nie pojawia się przez kilka lat po ekstremalnym lub długotrwałym narażeniu na działanie promieni słonecznych. Możesz go dostać w młodszym wieku, jeśli jesteś narażony na duże ilości światła słonecznego lub korzystasz z solarium.

Rak podstawnokomórkowy może wyglądać różnie. Możesz zauważyć rozwój naskórka w kształcie kopuły, w której znajdują się naczynia. Może być w kolorze czerwonym, brązowym lub czarnym.

Na początku komórka, która jest podstawowa, wyłania się jak mały „perłowy” guzek, który wygląda jak pieprzyk koloru ciała lub pryszcz, który nie znika. Często te wzrosty mogą wyglądać na ciemne. A może możesz również zobaczyć błyszczące czerwone lub czerwone plamy, które są nieco łuszczące się.

Kolejnym objawem, na który należy zwrócić uwagę, jest woskowaty, utrudniony rozwój naskórka.

Komórki podstawne są delikatne i krwawią bez wysiłku.

Główną przyczyną raka komórkowego są promienie ultrafioletowe (UV) przechodzące przez światło słoneczne lub pochodzące z snu opalającego.

Ilekroć promienie UV uderzają w skórę, w miarę upływu czasu DNA może zostać przez nie uszkodzone w komórkach skóry. DNA rządzi rzeczywistym sposobem rozwoju tych komórek. W miarę upływu czasu uszkodzenie DNA powoduje powstawanie guzów nowotworowych. Ten proces trwa wiele lat.

Ty i twój lekarz złapaliście to, jeśli właśnie u Ciebie zdiagnozowano, ciesz się. Przez większość czasu jest uleczalny, zwłaszcza gdy jest wcześnie wykryty i rozwiązany. Wraz z prawdziwą ilością opcji leczenia do wyboru, w zależności od tego, jaki to rodzaj.yourpillstore.com

Ale musisz porozmawiać z lekarzem o zaletach i wadach każdego z nich, zanim zdecydujesz, co jest dla Ciebie odpowiednie.

W przypadku przedraków, bardzo małych nowotworów lub tych znajdujących się w warstwie wierzchniej naskórka, terapia może być dość łatwa. Istnieje wiele metod, które nie wymagają nacięć lub obciążeń, które są niepotrzebne dla innych części ciała. Żele i maści. leki celują w komórki i niszczą je, podczas gdy leki wywołujące reakcję oporną mówią mechanizmom obronnym organizmu, aby zaatakować pewien obszar. Dostępnych jest kilka miejscowych form obu, które można zastosować na obszar dotknięty naskórkiem. W zależności od używanego rodzaju terapii, terapia może trwać od 2 razy do trzech miesięcy i powodować lekki lub skrajny dyskomfort dla skóry. Płynny azot. Twój lekarz może zalecić zamrożenie guza skóry, który jest rakowy. Mógłby to zrobić kilka razy, ale to zasadniczo zabija komórki rakowe. Twoja skóra będzie się kruszyć, ale kiedy się zagoi, zostanie ci tylko blizna.

Raki podstawnokomórkowe i komórki, które są rakami płaskonabłonkowymi, to dwa najczęstsze raki naskórka. Do ich leczenia można wykorzystać chirurgię. Zabiegi te trwają zwykle od kilku minut do godziny i wymagają tylko sia, czyli lokalnego wycięcia. Twój lekarz użyje ostrza, aby usunąć, również część skóry, która jest wolna. Może to być proces, który jest szybki, często wymaga i pozostawia bliznę. Elektrodesykacja i łyżeczkowanie. Ta procedura uzyskuje swój tytuł za pomocą narzędzia w kształcie łyżki łyżeczki. Użyje igły elektrycznej do sondowania skóry wokół tego obszaru, aby zabić wszelkie pozostałości komórek rakowych po tym, jak twój lekarz usunie komórki rakowe. Możesz powtórzyć ten proces kilka razy podczas wizyty i prawdopodobnie skończysz z blizną. Podczas tej operacji lekarz usunie szczupłe warstwy naskórka w obszarze, który jest dotknięty, obejrzyj je pod mikroskopem, aby sprawdzić dla komórek złośliwych. Zwykle zajmuje to wiele godzin, ponieważ lekarz powtarza procedurę, usuwając cienką warstwę i umieszczając ją pod mikroskopem, dopóki nie przestanie oglądać żadnych komórek nowotworowych. jest typowy dla raka twarzy.

Robert Preidt HealthDay Reporter

PIĄTEK, 6 marca 2020 r. (HealthDay News) – osoby, które zmarły współmałżonek lub partner, rzadziej chcą być zdiagnozowane, ale prawie na pewno zginą z tego powodu, badanie, które jest nowe.

Analiza informacji pochodzących z badań populacyjnych przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii i Danii w latach 1997-2017 wykazała, że ​​osoby, które straciły partnera lub współmałżonka, były o 12 procent mniej skłonne do identyfikowania się z nimi niż pozostali.

Ale osoby pogrążone w żałobie z najbardziej poważną formą 17 procent prawie na pewno zginą z jej powodu niż pozostali.

„Wiele aspektów może wpłynąć na sukces czerniaka. Nasza praca sugeruje, że rozpoznanie czerniaka u osób pogrążonych w żałobie zwykle zajmuje więcej czasu, być może dlatego, że kochankowie odgrywają ważną rolę, rozpoznając wcześnie” – powiedział główny scenarzysta Angel Wong, badanie przeprowadzone na londyńskich zajęciach higienicznych i medycyny tropikalnej.

Opóźnione wykrycie może opóźnić diagnozę, zanim guzy nowotworowe przejdą do etapów późniejszych, kiedy są zwykle bardziej agresywne i trudniejsze do leczenia.

„Wsparcie dla osób, które niedawno pogrążyły się w żałobie, w tym pokazanie, jak prawidłowo sprawdzić ich naskórek, może mieć kluczowe znaczenie dla bardzo wczesnego wykrycia raka skóry, a tym samym zwiększenia sukcesu” – powiedział Wong podczas premiery wiadomości na uczelni.

Autorzy zaproponowali, aby krewni lub opiekunowie przeprowadzali badania naskórka osób pogrążonych w żałobie, a pracownicy opieki medycznej również zintensyfikowali swoje badania.

Wyniki zostały opublikowane 3 marca w British Journal of Dermatology.

„Ci, którzy nie mają partnera, powinni być bardzo czujni podczas sprawdzania naskórka, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach, na przykład w prostych plecach, głowie i uszach” – skomentował dr Walayat Hussain ze Stowarzyszenia, które jest brytyjskie.

„Rak skóry jest infekcją, która najczęściej występuje u osób starszych, które dodatkowo prawie na pewno są pogrążone w żałobie, dlatego skóra, której celem jest doradztwo w tym zespole, powinna być naprawdę niepokojąca” – powiedział Hussain podczas premiery.

Informacje WebMD z HealthDay ŹRÓDŁO: Londyńska klasa higieny i medycyny tropikalnej, premiera wiadomości, 4 marca 2020 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

22 maja 2020 r. – Chemiczne filtry przeciwsłoneczne zapewniają najlepszą ochronę i eliminują te zawierające składniki mineralne lub naturalne, takie jak tlenek cynku, odkrywa nowy raport Consumer Reports.

Na tegorocznej liście „Najlepszych filtrów przeciwsłonecznych” eksperci ocenili 53 produkty w kilku grupach. W raporcie przedstawiono także oddzielny ranking dla chemicznych filtrów przeciwsłonecznych bez oksybenzonu, a także spojrzał na chemiczne i mineralne filtry przeciwsłoneczne.

W badaniu przeprowadzonym w 2016 roku, boffins, który z oksybenzonem zmywa pływaków, zagraża ciągłemu dobrostanowi raf koralowych. Zaleca unikanie oksybenzonu dla dzieci ze względu na problemy z umiarkowanymi właściwościami hormonalnymi.

Podobnie jak w poprzednich latach Consumer Reports kupuje produkty z półki. Testują trzy przykłady, najlepiej z różnymi, dużymi liczbami, dla każdego związanego z trzema. Produkty są przez nich wysyłane do laboratorium w celu przetestowania ich pod kątem ochrony przed promieniowaniem SPF i promieniowaniem ultrafioletowym A (UVA).

SPF, czyli element zabezpieczający przed światłem słonecznym, zwiększa zdolność ochrony przeciwsłonecznej, aby głównie chronić przed skutkami widoczności promieni UVB. Testerzy stosują standardową ilość kremu przeciwsłonecznego w prostokącie o wymiarach 2 cale na 3 cale na plecach związanym z panelistami, którzy testują produkty. Zanurzają się w wannie z wodą, wystawiają następnie na działanie promieni UV z symulatora światła słonecznego. później testerzy sprawdzają ich zaczerwienienia i podają dzień oceny.

Aby przetestować promieniowanie UVA, Consumer Reports stosuje test porównywalny z testem wymaganym przez Food And Drug Administration dla producentów filtrów przeciwsłonecznych, którzy chcą oznaczyć swoje produkty lub usługi jako „szerokie spektrum”.

Pięć pozycji uzyskało „sugerowany” wynik Consumer Reports.

5 sugerowanych pozycji składa się z trzech kremów i dwóch aerozoli. Wszystkie to chemiczne filtry przeciwsłoneczne, a wszystkie pięć wyborów zawiera oksybenzon, tak jak w przeszłości. „Wiemy, że filtry przeciwsłoneczne są kluczową częścią ogólnego planu ochrony przeciwsłonecznej” – mówi Don Huber, dyrektor ds. Bezpieczeństwa produktów, w raporcie, chociaż zdajemy sobie sprawę, że istnieją obawy dotyczące oksybenzonu. „To może zapobiec poparzeniom słonecznym, a także obniżyć ryzyko i zminimalizować starzenie się naskórka, a nasze badania przesiewowe opierają się na zdolności filtrowania promieni UV przez produkt”.

 • Balsam Coppertone Ultra Guard SPF 70, 8 USD
 • CVS wellness Ultra Protection Sun Lotion SPF 70, 9 USD
 • Solimo (Amazon) Ogólny balsam ochronny SPF 50, 6 USD
 • inwestor Joe’s Spray SPF 50+, 6 USD
 • Neutrogena Beach Defense Water + Sun Protection Spray SPF 70, 13 USD

Lekarze stosują operację Mohsa (zwaną również operacją Mohsa, która jest leczona mikrograficznie. Celem jest usunięcie z niej jak największej ilości, jednocześnie oszczędzając zdrową tkankę. Warstwy są usuwane pojedynczo we właściwym czasie i badane pod mikroskopem dopóki wszystko nie zniknie. Zmniejsza to prawdopodobieństwo konieczności leczenia, które będzie w przyszłości operacją.

Lekarz o nazwisku Frederick Mohs opracował tę metodę w latach trzydziestych XX wieku. Chociaż w ciągu ostatnich kilku lat pojawili się nowi ludzie, wielu chirurgów polega jednak na tej procedurze w leczeniu. Uważa się, że jest to najbardziej skuteczna metoda leczenia, która obejmuje dwa najbardziej powszechne: (BCC) i (SCC). Może być stosowany w leczeniu innych rodzajów raka naskórka.

Operacja Mohsa jest najlepsza w następujących sytuacjach:

 • Twoje guzy raka skóry prawdopodobnie powrócą lub już wróciły jako ostatnia terapia.
 • Znajduje się w części ludzkiego ciała, w której ważne jest, aby zachować jak najwięcej zdrowej tkanki.
 • Jest szczególnie duży lub szybko rośnie.
 • Ma to nierówne krawędzie.

Operacja Mohsa jest wykonywana na sali operacyjnej lub w miejscu pracy, w pobliżu laboratorium. W ten sposób lekarz może łatwo zbadać tkankę po jej usunięciu. Operacja trwa zwykle około 4 godzin, a Ty wracasz do domu tego samego dnia. Ale może zostać dłużej, dlatego odłóż na bok cały dzień.

Przed zabiegiem lekarz lub pielęgniarka oczyści to miejsce. Następnie użyją specjalnego pióra, opisując go i wstrzykną w skórę lekarstwa, aby nie odczuwać dyskomfortu.

Lekarz usunie widoczną część skalpelem. Zlikwiduje również cienką warstwę mięśni pod zauważalnym guzem i założy tymczasowy bandaż. Mięsień zostanie następnie przewieziony do laboratorium w celu obejrzenia pod mikroskopem. Jeśli mimo wszystko pojawiają się guzy nowotworowe, eliminuje się więcej poziomów, jeden we właściwym czasie, aż nie widać już guzów nowotworowych.

Odcięcie skóry zwykle zajmuje zaledwie kilka minut, ale analiza może potrwać znacznie dłużej, być może nawet godzinę. Możesz przynieść poczęstunek do jedzenia lub coś podobnego do przeczytania, aby znacznie zabić czas.

Powiadomienie o prawie do rezygnacji z zakupu danych osobowych dla mieszkańców Ca

Oferujemy naszym użytkownikom wybory, które dokładnie określają, w jaki sposób wykorzystujemy ich informacje. Kalifornijska ustawa o ochronie prywatności konsumentów („CCPA”) zapewnia mieszkańcom Kalifornii prawo do rezygnacji ze „sprzedaży” ich danych osobowych, zgodnie z pełnym opisem w naszym.

Spersonalizowany marketing

CCPA szeroko opisuje „sprzedaż” i może obejmować udostępnianie przez nas informacji o Tobie, takich jak identyfikator pliku cookie lub adres IP, zewnętrznym partnerom reklamowym, którzy mogą wykorzystywać te informacje w naszym imieniu, aby pomóc nam w dostarczaniu reklam w WebMD Witryny, a także witryny internetowe osób trzecich, które posiadamy.

Twoje wybory

Jak dokładniej opisano w naszym artykule, aby zapewnić Ci większą kontrolę nad alternatywami dotyczącymi prywatności, wdrożyliśmy autoryzowany mechanizm DAA (Digital Advertising Alliance), czyli marketing oparty na zainteresowaniach rezygnacji. U dołu każdej strony internetowej powiązanej z Witrynami WebMD zobaczysz projekt logo AdChoices (który wygląda następująco:). W naszej flagowej aplikacji WebMD wybory można znaleźć na ekranie „Ustawienia”. Klikając ten projekt logo w witrynach internetowych WebMD lub postępując zgodnie z instrukcjami we flagowej aplikacji WebMD, zostanie wyświetlony ekran, na którym zostanie zidentyfikowana większość bieżących firm, których WebMD używa do kierowania dostosowanych reklam do Ciebie, zarówno w witrynie WebMD Witryny internetowe oraz w ramach flagowej aplikacji WebMD, a także w witrynach internetowych osób trzecich. Możesz zarządzać tymi reklamami za pomocą opcji w tym oknie, jeśli chcesz zatrzymać te dostosowane reklamy z WebMD. Naciskając symbol znajdujący się w tytule sprzedawcy z powodu tego ekranu, uzyskujesz informacje o tym, jak i gdzie sprzedawca pomaga nam w całej dystrybucji reklam.

DAA dodatkowo zapewnia podstawową rezygnację z udostępniania niektórych danych stronom trzecim uczestniczącym w danych za pośrednictwem narzędzia DAA WebChoices.

Rezygnacje mogą być przechowywane w postaci przekąsek. W przypadku, gdy usuniesz pliki cookie lub gdy Twoja przeglądarka internetowa blokuje przekąski, Twój plik cookie rezygnacji może być znacznie dłużej dostępny, a opcje rezygnacji mogą nie być honorowane. Nie przechowujemy ani nie kontrolujemy mechanizmów, które są objęte klauzulą ​​opt-out i zwykle nie odpowiadamy za ich procedurę.

Desde los inicios de WebMD, regularmente, hemos buscado patrocinadores y anuncios publicitarios de organizaciones, fabricantes y otros líderes importantes dedicados an información that is proporcionar salud y estilos de vida. Estos patrocinadores, los cuales se encuentran en una forma de anuncios publicitarios, nos que that is upgran entreguemos materiales galardonados sin costo alguno para usted. WebMD ofrece a los patrocinadores la oportunidad de entregar sus mensajes de mercadeo ag e información sobre sus productos y servicios publicar that is al informaciones o enhaces dentro de nuestro sitio. Nosotros tomamos diferentes pasos para asegurar que usted pueda claramente identificar el contenido de este material que ofrecemos, antes de que usted lo vea, y el está that is cual el control editorial de nuestros patrocinadores, por lo tanto, usted podria tomar Decisiones bien documentadas si desea ver el material o no. Para más información, lea nuestra.

Para largir claramente entre el contenido del product de WebMD y el contenido que es creado o proporcionado por uno de nuestro patrocinadores, nosotros siempre calificamos material that is ese “De nuestro patrocinador”, “Patrocinado por”, “Promocionado por” o “Por ( Nombre del patrocinador) ”. Aunque el contenido del material de un patrocinador está sujeto a la, de WebMD, no está sujeto a la de WebMD. El patrocinador es responsable de la exactitud y objetividad del contenido de su material y no es revisado por el Departamento Editorial de WebMD para aprobar su exactitud, objetividad o equilibrio.

A continuación mencionamos algunas formas en las cuales identificamos el material de un patrocinador y algunos puntos que se relacionan con el product que deseamos llamar su atención:

 • Todo el contenido de un material que se encuentre en WebMD y que es creado o proporcionado por un patrocinador se identifica bajo la etiqueta “De nuestro patrocinador”, “Patrocinado por”, “Promocionado por” o “Por (Nombre del patrocinador)”.
 • En los angeles parte de arriba de cada página del material de nuestros patrocinadores, colocamos un texto aclaratorio que informa que el contenido en esta página fue creado o proporcionado por el patrocinador y el está that is cual su único control editorial.

Zespół jedzenia (NES) to stan, który łączy przejadanie się w nocy z problemami w nocy. Dzięki NES dużo jesz po kolacji, właściwie jesz i konsumujesz, gdy budzisz się w nocy.

Jeśli masz NES, jesz co najmniej jedną czwartą po obiedzie. Ten fakt również cię niepokoi.

Jeśli to ty, a także obudzisz się, aby zjeść co najmniej dwa razy dziennie, możesz mieć nes, jeśli masz co najmniej trzy z tego tygodnia:

 • brak apetytu rano
 • chęć, która jest silna, spożywać między kolacją a
 • cztery lub pięć wieczorów w tygodniu
 • Przekonanie, że jedzenie jest niezbędne, aby odpocząć lub wrócić do odpoczynku
 • Nastrój depresyjny, który znacznie się pogarsza w godzinach nocnych

Zespół nocnego jedzenia różni się znacznie od objadania się. Dzięki BED masz większe szanse na zjedzenie dużej ilości posiłków podczas pojedynczego posiedzenia. To, że jesz mniejsze ilości w ciągu nocy, jeśli masz NES, jest prawdopodobne.

NES może również różnić się od związanego ze snem. W przypadku NES pamiętaj, że wcześniej spędziłeś noc.

To nie jest jasne. Lekarze uważają, że może to być związane z problemami z cyklem snu i wybudzaniem niektórych hormonów. Zmiany w Twojej rutynie i rutynie odpoczynku nie są odpowiedzialne.

Prawie na pewno będziesz mieć problem, jeśli masz nadwagę lub inną. Krótka historia i nadużywanie narkotyków są bardziej typowe u osób z NES.

NES dotyka nieco więcej niż 1 na 100 osób. Jeśli tak, istnieje szansa 1 na 10, że masz ją u siebie.

Naukowcy odkryli powiązanie, które jest możliwe, że NES i genetyka. Uważa się, że istnieje gen o nazwie PER1, który ma wyczuwalny dotyk w zarządzaniu zegarem biologicznym człowieka. Boffins uważają, że problem z genem może powodować NES. Wymagane są dalsze badania.

Jest północ, a ty po prostu zjadłeś torebkę wielkości przyjęcia, cztery plasterki resztek pizzy i pół tacy z ciastkami. To nie twój czas, żeby to zjeść. Te kluczowe szaleństwa stały się jedną z rzeczy, które są regularne.

A to oznacza, że ​​czujesz się z dala od kontroli, zniesmaczony i zestresowany.

Czy to może być objadanie się?

Od czasu do czasu spożywanie nadmiernych ilości jest normalne. Wszyscy wróciliśmy po trzecie na świątecznej kolacji i poczuliśmy się gotowi do popu po uczcie.

Obżeranie się lub BED jest znacząco różne. Jest to ciągły problem natury psychologicznej. Możesz go mieć w przypadku, gdy spożywasz bardzo dużą ilość jedzenia – więcej niż konsumowaliby inni ludzie – w krótkim czasie (około 2 godziny, co najmniej jeden dzień w tygodniu przez trzy miesiące .

Inne wskazania BED to:

 • Sekretne zachowanie: objadasz się, gdy jesteś sam. Może to nastąpić później w nocy lub na parkingu restauracji spożywczej, która jest szybka. Możesz „pozbyć się dowodu” i ukryć opakowania lub pojemniki na posiłki.
 • Gromadzenie żywności: Możesz przechowywać torby z chipsami ziemniaczanymi lub przekąskami w szafie lub pod łóżkiem.
 • Brak kontroli: nie masz naładowanej energii związanej z tym, ile jesz lub kiedy powinieneś przestać. Po napadzie czujesz się nieswojo kompletnie.
 • Nieprawidłowy schemat odżywiania: Możesz spożywać delikatnie przez cały dzień bez określonych posiłków. A może jesz trochę, czyli małe posiłki lub pomijasz je wszystkie razem.
 • Rytuały żywieniowe: możesz przeżuć nadmierną ilość lub nie pozwolić, aby potrawy stykały się z potrawą. Możesz po prostu spożywać żywność, która jest częścią niektórych zespołów – na przykład jedząc tylko jogurt.
 • Bez przeczyszczania: nie robisz rzeczy, aby pozbyć się dodatkowych kalorii, takich jak wymuszanie wymiotów, nadmierny wysiłek fizyczny i przyjmowanie środków przeczyszczających.

objadanie się często pojawia się na skali, chociaż nie stale. Nie musisz tego mieć.

Uzdrowienie z obżarstwa (BED) nie następuje od razu. Podczas regeneracji poczujesz się, jakbyś musiał się napić. Możesz także nawrócić. W miarę upływu dni pragnienia będą często ustępować, a dodatkowo mogą być mniej wymagające.

Dzięki terapii nauczysz się radzić sobie z silnymi uczuciami. Kiedy się pojawią, nauczysz się nimi zarządzać.

Terapia obejmuje zmiany stylu życia, które mogą pomóc w upojeniu się, oraz wskazówki, które mogą Ci pomóc, gdy nadejdzie chwila.

Jeść . Ludzie, którzy objadają się, mają naprawdę przewidywalne nawyki. Wielu nie zje, zje lekki lunch, a potem głoduje i zjada za dużo popołudnia. Jedz o regularnych porach w ciągu dnia. Terminowe, przewidywalne posiłki to sposób, który przez długi czas zapewnia energię przez cały czas objadania się.

zapobiec chęci. Prawie na pewno wyjdziesz za burtę, jeśli niezdrowe jedzenie i słodycze są na wyciągnięcie ręki. Ułóż swoje smakołyki. Odwiedź sklep i wypij jedną filiżankę. Ale zapasy to nie są lodówka z galonami.

Zbuduj system wsparcia. Wybierz niewielką rodzinę lub kumpli, z którymi możesz porozmawiać o bitwach. Pamiętaj, że oni muszą być w stanie cię zachęcić, kiedy czujesz się przygnębiony, kiedy wybierasz.

Pomocna może być grupa pomocy. Spędzałbyś czas z ludźmi, którzy są w tej samej podróży. Co więcej, te związki nie mają więzi emocjonalnych, które towarzyszą rodzinie.

Wyruszyć. to świetny środek łagodzący, który może zdziałać cuda dla nastroju. Normalne substancje chemiczne podnoszące poziom ducha, które przynoszą, mogą pomóc w ograniczeniu.

Zadaj swojemu lekarzowi pytanie, jaki rodzaj treningu jest najlepszy, jeśli masz problemy zdrowotne, szczególnie.

Zidentyfikuj wyzwalacze, które są emocjonalne. Będziesz musiał dowiedzieć się, co ma tendencję do popychania cię jako objadania się. Czy to złość? Udaremnienie? Monotonia? Czy to kiedy świętujesz, że to ty? Zwróć uwagę na to, które uczucia przestawiają przełącznik i wykorzystuj je jako wskaźniki.

Łagodzić: uśmierzać . Znajdź metody radzenia sobie z trudnymi posiłkami. Niektóre opcje obejmują:

 • prowadził wypoczynek
 • Głębokie ćwiczenia

Stres sprawia, że ​​twój funt, ból brzucha i pocenie się dłoni. Ten rodzaj presji może również utrudniać kontrolowanie niezdrowego jedzenia, takiego jak objadanie się.

Dowiesz się jednak, jak radzić sobie z lękiem bez sięgania po posiłki. Najpierw musisz wiedzieć o powiązaniu między napadami a stresem.

Stres powoduje zarówno dążenie do przejadania się. Jest to typowe dla kogoś ze względu na warunek, aby spożywać posiłki w celu radzenia sobie ze stresem i innymi emocjami, które chcą wyłączyć – w tym złością, smutkiem i monotonią.

Może to spowodować okres objadania się, który będzie wyglądał następująco:

 • Kiedy jesteś zestresowany, dużo jesz.
 • czujesz się źle lub martwisz się o przyrost masy ciała, co powoduje, że po przejadaniu się jesteś bardziej zestresowany.

Stresujące rzeczy, które mogą powodować przejadanie się, obejmują:

 • Życie, które jest ważne, jak na przykład przeprowadzka
 • Być nękanym
 • Utrata członka rodziny
 • kwestie pieniężne
 • Problemy w rodzinie
 • trudności w biurze

Około 1 na 4 osoby, które objadają się, ma w rzeczywistości inny stan zwany.

Dlaczego dzień, w którym jest zły w biurze lub brzydki rozstanie, pozwala Ci skoczyć na głowę jako pudełko przekąsek lub skrzynka cukierków? Dzieje się tak, ponieważ w okresie spowolnienia organizm ludzki wytwarza więcej hormonów zwanych kortyzolem, których poziom wzrasta. Masz już wyższy poziom tego hormonu w swoim organizmie niż osoby bez zaburzenia, jeśli masz. To pobudza dążenie do konsumpcji.

Czy po cukierkach lub węglowodanach czujesz się dużo lepiej? Jest dobre wytłumaczenie: te rodzaje żywności nakazują uwolnienie substancji chemicznej zwanej serotoniną, która poprawia nastrój. Dlatego ciasta, przekąski i frytki, które są często nazywane po francusku „” – ale uczucie pocieszenia nie trwa długo. Wkrótce po spożyciu tych smakołyków poziom cukru we krwi spadnie (lub „załamie się”), a Ty będziesz zmęczony i roztrzęsiony.

Jeśli myślisz, masz problem z przejadaniem się. Lekarstwa na zaburzenia z napadami objadania się pozwolą ci ustalić, co skłania cię do przesadzania z posiłkami. Dowiesz się również, jak ulepszyć swoje praktyki.

10 grudnia 2011 – Sebastian Misztal niedawno się skaleczył. Krwawienie ustało.

Takie zdarzenie, które jest przyziemne, nie trafia często na pierwsze strony gazet medycznych. Ale dla Misztala, 31-letniego biznesmena z Londynu, a także dla innych ze względu na odziedziczony stan, była to w istocie wielka transakcja. 

„To jest ogromne” – mówi dr Katherine Ponder, nauczycielka leków na Washington University w St. Louis.

W przeszłości Misztal podawał sobie zastrzyki, które regularnie zmieniają białko, którego organizm nie jest w stanie wytworzyć. Białko nosi nazwę (FIX). Pomaga w krzepnięciu krwi.

Był trzymany przy życiu. Osoby z hemofilią, które mają poważne krwawienia, niezależnie od tego, czy nie są ranne. Samoistne krwawienie w obrębie jelita może być śmiertelne.

Ale zastrzyki z faset krzepnięcia są drogie i niewygodne. Osoby z hemofilią zazwyczaj wymagają zastrzyków 2 do 3 razy w tygodniu. Koszty terapii wynoszą od 150 000 do 200 000 USD rocznie.

Dlatego Misztal ostatnio z pewnością stał się jednym z sześciu mężczyzn, którzy próbowali naprawić dziedziczny problem, który powoduje ich stan, na drodze eksperymentalnej.

Naukowcy zmienili DNA powszechnego wirusa, tak aby zawierało instrukcje tworzenia FIX. 

Następnie wstrzyknęli mężczyznom wspomaganym przez zmienionego wirusa. Mieli nadzieję, że zrobi to, co robią wszystkie wirusy: zainfekuje komórki i przejmie ich instrukcje operacyjne.

Zwykle za każdym razem, gdy wirusy infekują komórki, komórki są przez nie przekształcane w fabryki, które wytwarzają więcej kopii wirusa. To utrzymuje infekcję.

W tym przypadku zainfekowane komórki wypuściły brakujące białko.

Po pojedynczej kuracji, czterech związanych z sześcioma badanymi mężczyznami jest w stanie całkowicie zaprzestać regularnych zastrzyków białka. Dwie inne osoby są w stanie wydłużyć odpowiedni czas między wstrzyknięciami od czasu do około dwóch tygodni.

„Są tacy, którzy być może nie są całkiem wyleczeni” – mówi Ponder, ekspert, który nie brał udziału w badaniach.  

Studium i artykuł wstępny Pondera są zamieszczane w zupełnie nowy England Journal of Medicine.

Planowane wyniki zostaną zaprezentowane podczas corocznego spotkania United States Society of Hematology w San Diego.

5 maja 2006 r. – CDC zasugeruje wykonanie co najmniej jednego testu na obecność wirusa HIV dla wszystkich osób w wieku od 13 do 64 lat, które odwiedzą lekarza.

Zmiana, która jest radykalną rekomendacją, zostaje opublikowana w czerwcu lub lipcu, mówi dr n. Med. Kevin Fenton, zupełnie nowy menedżer związany z ogólnokrajowym Centrum Zapobiegania Gruźlicy CDC. Rutynowe testy na obecność wirusa HIV w miejscach pracy lekarzy i klinikach nie będą już wymagać poradnictwa, które jest obecnie częścią wszystkich testów wstępnych.

Fenton, w towarzystwie poprzedniego szefa CDC AIDS, Jamesa Currana, MD, MPH, obecnie dziekana klasy zdrowia publicznego Rollins na Emory University, przemawiał dziś na konferencji prasowej z okazji 25. rocznicy pandemii AIDS.

„Wiele z nich jest wysyłanych przez 25% skażonych ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy, że są skażeni” – stwierdził Fenton. „Musimy radykalnie rozszerzyć dostęp do badań przesiewowych w kierunku HIV, po prostu czyniąc je rutynowym aspektem opieki”.

Fenton stwierdził, że obecne zalecenia uniemożliwiają zapracowanym lekarzom i pielęgniarkom rutynowe oferowanie HIV. Mówi, że dzieje się tak, ponieważ zasady wymagają szczegółowych wskazówek dotyczących testów wstępnych.

Ponieważ badania przesiewowe w kierunku HIV nigdy nie były rutynowe, ludzie, którzy proszą o takie testy, zwykle mają dobre wytłumaczenie, aby podejrzewać, że mogą być narażeni na wirusa AIDS. Poradnik zawiera bezpieczne informacje. Ostrzega osoby, które uzyskały wynik negatywny, aby poprawić swoje bezpieczne zachowanie. Pomaga też przygotować ludzi, którzy uzyskają dobre wyniki, do tego, co będzie opieką medyczną przez całe życie.

Fenton twierdzi, że rutynowe badania przesiewowe w środowisku medycznym to koń innego koloru.

„Chcemy zająć się barierami w badaniach przesiewowych na medycznych stronach internetowych” – mówi Fenton. „Rozumiemy, że barierą jest czas, który jest znaczący, aby uzyskać wskazówki przed testem. … Badanie na obecność wirusa HIV poza placówkami medycznymi będzie nadal wymagało uzyskania wskazówek dotyczących wstępnego testu”.

Timothy Mastro, pełniący obowiązki menadżera związanego ze światowym programem CDC AIDS, mówi, że chodzi o to, aby więcej ludzi – dużo więcej ludzi – było świadomych swojego statusu HIV.

„Te nowe wytyczne sugerują [zmianę] charakteru oceny HIV, aby upewnić się, że nie jest ona oparta na niebezpieczeństwie dla osoby lub miasta, w którym dana osoba mieszka, ale rutynowo przeprowadza testy wszystkich osób w wieku od 13 do 64 lat, „Mastro stwierdził podczas konferencji prasowej. „Osoby z ciągłymi ryzykownymi zachowaniami naprawdę powinny być badane częściej, ale uważamy, że każdy powinien być badany przynajmniej raz w grupie wiekowej od 13 do 64 lat”.

Testowanie jest częścią tego, co trackery nazywają nadzorem – stan zdrowia, który jest publiczny, gdy zrozumiesz swojego wroga. Curran nazywa to najważniejszym narzędziem walki z AIDS.

„Nadzór okazał się najważniejszą rzeczą podczas epidemii” – stwierdził Curran. „Nadal najważniejszą rzeczą jest zaprojektowanie i skierowanie wysiłków unikowych do osób o podwyższonym ryzyku – oraz ocena, w jakim stopniu te wysiłki są skuteczne”.

28 września 2005 r. – ma boffinów z boku siedzeń o tym, kiedy i kiedy stanie się pandemią, która jest ludzka, a programy otrzeźwiające.

Comments are closed.