Lexatrade Brokerzy Forex Opinie

Widzę na necie: Patryk Przeździecki albo Tomasz Majkowycz – opinie różne. Tyle, że po przygodzie z Lexą to już na wiele mnie nie stać. LUDZIE POMÓŻCIE – proszę. Opublikowano 5 grudnia 2020 Po przeczytaniu tych wszystkich opinii włos mi się zjeżył. Gdy zaczęłam współpracę z Lexatrade w październiku 2019 nie znalazłam żadnych informacji na temat tego broker.

Kilka osób miało podobną sytuację. Opublikowano 2 czerwca 2020 Działają na Polskim rynku od 2016 r. na dziko nie wiem gdzie są nasze władze i dlaczego nie reagują a oszukanych ludzi jest bardzo dużo. To jest mafia Polsko-Ukraińsko – Ruska.

Pozdrawiam panią Katarzyne i Viktora z Lexa mam nadzieje że wkrótce spotkamy się w sądzie!!! Ja od miesiaca probuje odzyskac swoje pieniadze i nie ma zadnego kontaktu. Chargeback z banku nic nie dał, bank wyglada jakby stał po stronie złodziei. /chargeback-reklamacja-platnosci-karta podciągając pod poniższy temat. Można podeprzeć się mailami do LExatrade o zadaniu zwrotu lub zwrotu depozytu, którego nie chcą dokonać.

Lexa Trade, Czyli Maxitrade W Oczwej Skórze? Prawnik Ostrzega

– proszę napiszcie, chcę się przyłączyć. Nie mam facebooka – a widziałam, że coś tam się tworzyło. I jeszcze jedno – czy ktoś szukał pomocy w kancelariach?

Oczywiście potem chcą pomagać – i znowu: depozyt, dofinansowanie, piękny ruch w górę, na jeszcze wyższe szczyty. Potem jakiś niefortunny netflix, tesla, apple czy coś jeszcze. Ogólny wynik zawsze jest zero – i nigdy do końca nie określone ile jeszcze do odpracowania tych dofinansowań. Zaczęłam sama to zliczać …… to muszą być transakcje nie krótsze niż 3 min i nie blokowane. Tyle, że nie zależnie od moich obliczeń jakoś u nich ciągle jest coś do odpracowania. Opublikowano 27 grudnia 2020

Pani nie idzie na kontakt, nie mogę nic zrobić. W następnej wiadomości stwierdziła Funty gotowe na tydzień w dół ze nie może wypłacić pieniędzy bez dokonania telefonicznej weryfikacji !

Jeżeli Tak, to proszę napisać w komentarzach, które osoby zgłosiły p-pstwo oszustwa p-ko LEATRADE i do jakiej prokuratury. Jeżeli Was oszukano, czyli zostały wyczerpane kalendarz ekonomiczny przesłanki i znamiona przestępstwa o czyny z art. 286 par. 1 kk, to proszę zgłaszać się na mój adres e-mail tel. A w jaki sposób Pan pomaga w odzyskaniu pieniedzy?

Dodaj Komentarz Anuluj Pisanie Odpowiedzi

Oto jak firma Lexa Trade traktuje klienta i jego prośby o zwrot wpłaconego depozytu. Oto informacje o Pawle Sawickim które posiadam: Ten oszust nie odpisał na żadna wiadomość ! A przed wpłatą depozytu wydzwaniał jak wściekły ! To złodziej i naciągacz ! Firma Lexa Trade robi z ludzi głupich !

Lexatrade opinie

Pilnują tego dokładnie. I cały czas wrzeszczą – Dofinansuj!!! – jak dofinansujesz to stracisz to co wpłaciłeś i to co dofinansowałeś. Życzę zdrowia i jak najmniej głupoty. Są to oszuści sprawa została zgłoszona na policji. UWAGA. DO mnie dzwoniła firma market cfd kolejki oszusci.

Wysłałam setki wiadomości o zwrot pieniędzy ! Oto co Donata Ciekawska mi odpisała w ostatnich wiadomościach : o jakie pani oszukaństwo mówi, gdy Pani sama włożyła 257$ i nie podejmuji trąbki? Pani sama podpisywała regulamin, ja jak analityk nie zajmujem się wypłacaniem środków, a specjalny oddział gdzie Pani i wkładała pieniądze. Gdy Pani potrafiła włożyć środki, więc proszę i napisać dla tego oddziału i wrócić swoje środki. Pisząc na to mnie Pani tylko traci swój czas. Powodzenia imiłego dnia.

O Firmie

Opublikowano 18 września 2020 dzięki bogu że przeczytałam komentarze ,założyłam u nich konto ale na pewno już nie wpłacę depozytu Niestety https://fx770.net/ wpisuję się również w grupę oszukanych. Przez kilka dni zarobiłem około 130$. Następnie wszystko straciłem na 2 transakcjach.

To złodziej nie żaden analityk !!! Chyba jestem rekordzistą skubneli mnie na ponad 7000 USD. Mam nadzieję że w piekle będą się ostro smażyć. Sprawa trafiła na policje ! Podaje nazwiska osób które wyłudzają pieniądze w tej firmi i nie odpowiadają na wiadomości z prośbami o zwrot pieniędzy !

Ja od miesiąca staram się odzyskać 500usd i bez skutku Dzień dobry, czy wie ktoś jak usunąć konto z tego zasyfiałego Lexatrade ? Wczoraj pisałem na portalu że złapałem haczyk. Nie zweryfikowałem konta, czyli nie przesłałem dowodu ani karty .

Żadna z tych osób nie odpowiada na prośby o zwrot pieniędzy ! Kradną w biały dzień !!!! Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:1Platforma:10Oferta:1 Jeżeli masz uzyskać jakiś plus to męczysz się 6, 7 godzin i ugrasz 2 do 5 dolarów. Jeżeli jesteś na minusie to przez 10 minut masz minus 30 dolarów albo i więcej.

Lexatrade opinie

Bardzo proszę o opinię. Mój dziadek zaczął się w to bawić.. I boimy się, czy jest to wiarygodne, a opinie Lexatrade są fatalne. Wydaje nam się, że jest od nich uzależniony. Dajcie proszę znać, co uważacie? Niech dziadek przestanie grać. Póki kasę ma w depozycie to muszą mu wypłacić.

Jak wszystko stracicie będą namawiali na wpłatę straconej kwoty i że zwrócą z ubezpieczenia. Ja tego doświadczyłem. Jak chciałem wpłacić sytuacja jak wyżej. To pewnie Ci sami oszuści co maxitrade i inne tego typu scamy. Mają “siedzibę” w raju podatkowym.

Ciężko uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją, ale czas dorosnąć – wiele skq…… jest wokół. Nie chcę się poddać – wciąż szukam opcji. Niech Pani ucieka – zanim miły głos ze wschodnim akcentem powie, że jest jeszcze tyle i tyle do odpracowania – no i najlepiej teraz wejść w to i to – bo rynek ….. U mnie tak było – i tysiące popłynęły w ciągu 30 min.

Opłaty W Lexa Trade

I kiedy nie odbierałem telefonu nagle dzwoni właśnie lexa Trade. Firma z Cypru więc już wszystko jasne. zapłaciłem 500 euro, ubyło 180 więc walczę o o odzyskanie chociaż reszty. Będą chcieli skany dowodu i karty kredytowej!!!!!! JIE DAWAC I NUE ODBIERAC TELEFONIW ANI MAILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

  • Zaczeło się jak zwykle bywa od małych zyskow przy nie wielkim wkladzie.
  • Wówczas opiekunka ciepłymi słowy namawia by osiągnąć większy zysk należy konto zwiększyć obiecujac dofinansowanie do 70% od wpłaconej kwoty nie mniejszej jak….
  • ostrzegam przed obiecanym zyskiem przez brokerów lexa trade.
  • Dałem się namówić bo w krótkim czasie po otwarciu kilkudziesięciu transakcji kilka z nich spowodowały spore straty.
  • Ja utopilem ponad 15 tys.$ przez okres 1 roku.

Opublikowano 3 czerwca 2020 Ludzie nie wpłacajcie tam kasy! Ja od miesiąca nie jestem w stanie wypłacić ani depozytu ani zysku który wypracowałem a oni cały czas wydzwaniają, że muszę więcej kasy zdeponować żeby mi odblokowali wypłatę. Prawdopodobnie te całe Lexatrade to szwindel powiązany z Maxitrade. Poczytajcie tutaj i zastanówcie się dobrze zanim przekażecie im swoje cieżko zarobione pieniądze: /lexa-trade-ostrzezenie-dla-inwestorow/ Mają dobry bajer i wydaje się na początku że wszystko profesjonalnie i legalnie ale kiedy przychodzi do wypłaty środków zaczynają mnożyć sztuczne problemy. A to niby dokumenty trzeba wysłać, a to więcej kasy wpłacić, a to obrót większy wygenerować… i tak bez końcca.

„Witam Pani, ja nie mam prawa wypłacić Wam pieniędzy, skąd ja moga wiedzieć czy naprawdę to ta osoba mi piszy? Proszę o kontakt żeby Pani uwiadomiła , że to naprawda Pani Anna. Jak wszyscy doskonale wiemy Lexa Trade dokonuje weryfikacji tożsamości przez skan dokumentów. Zaproponowałam taka weryfikacje by otrzymać zwrot pieniędzy i oczywiście Donata Ciekawska zamilkła !

Comments are closed.